Hydraulika siłowa MS-HYDRO

W naszym portfolio znajdziecie Państwo:

 • Siłowniki hydrauliczne, które wykorzystują znane w naturze siły, a dokładnie siłę ciśnienia cieczy, aby zamienić dostarczoną energię roboczą na energię mechaniczną. Siłownik to niezastąpiony element wielu maszyn i układów hydraulicznych. Przy tworzeniu instalacji korzystamy z zaawansowanych systemów wysokociśnieniowych, takich jak: EO2-FORM „Parker” oraz Walform „Eaton”.
 • Agregaty zasilające to z kolei hydraulika siłowa, która znajduje swoje zastosowanie przy różnorodnych urządzeniach przemysłowych zawierających odbiorniki hydrauliczne, takie jak wspomniane wyżej siłowniki czy silniki. Także i tu zasilanie odbywa się z wykorzystaniem cieczy roboczej – oleju hydraulicznego pod odpowiednim ciśnieniem.
 • Szafy sterujące to sprawdzony sposób na uporządkowanie skomplikowanej i zróżnicowanej aparatury w układzie hydraulicznym oraz urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych, elektronicznych, programowalnych czy pneumatycznych.

Czym jest hydraulika siłowa?

Hydraulika siłowa jest dziedziną techniki polegającą na przekazywaniu siły z wykorzystaniem płynów hydraulicznych. Jej najistotniejsze elementy stanowią układy hydrauliki siłowej składające się z pompy hydraulicznej, siłowników, zaworów, przewodów oraz zbiornika. Dochodzi do pompowania płynu hydraulicznego do siłowników, zmieniających energię hydrauliczną w mechaniczną, za pomocą pompy. Następuje kontrola przepływu i ciśnienia płynu przez zawory, dzięki czemu możliwe jest dokładne sterowanie działaniem układu, a do tego ma miejsce transport płynu pomiędzy różnymi częściami układu. Dziedzina przydaje się m.in. w przemyśle, rolnictwie, budownictwie, motoryzacji, lotnictwie oraz medycynie.

Zaufaj specjalistom w serwisie hydrauliki siłowej w Gdańsku

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy szeroki zakres usług dotyczących hydrauliki. Kompleksowo i z należytą starannością realizujemy każdy powierzony nam projekt. Oferujemy m.in. takie maszyny jak napędy i sterowania hydrauliczne czy urządzenia z zakresu sterowania układów ciśnieniowych. Prowadzimy serwis hydrauliki siłowej, służymy radą i zawsze wykonujemy dla Państwa profesjonalną dokumentację powykonawczą as-built. Ten rodzaj dokumentacji pozwala bowiem na dokładne prześledzenie i zrozumienie ewentualnych różnic pomiędzy założeniami projektowymi a finalną specyfikacją techniczną danego układu hydraulicznego.

Serwis hydrauliki siłowej w Gdańsku

W serwisie hydrauliki siłowej w Gdańsku można znaleźć wysokiej klasy sprzęt, który zadowoli każdego Klienta. Jesteśmy cenionym producentem siłowników hydraulicznych, a mieszczące się w naszej ofercie napędy i sterowania hydrauliczne są bardzo profesjonalne. Poza tym sprzedajemy także przewody, zawory, pompy, rozdzielacze, akumulatory, rury precyzyjne, węże specjalistyczne, filtry, oleje, osuszacze membranowe, siłowniki pneumatyczne, a także złącza stykowe. Ponadto specjalizujemy się w zakuwaniu węży hydraulicznych, regeneracji siłowników oraz całkowitym serwisowaniu razem z naprawą.

Usługi układów hydraulicznych

Doświadczony zespół inżynierów pracuje i tworzy maszyny w oparciu o najnowszą wiedzę technologiczną dostępną w danej chwili na rynku. Skutkuje to bezawaryjnością i optymalizacją działania siłowników hydraulicznych, producentem których jest MS Hydro.

Kontakt
W czym możemy pomóc?


  Dodaj załącznik:

  ul. Barniewicka 54F
  80-299 Gdańsk
  NIP: 584 284 30 49
  Tel: +48 (58) 306 90 08
  Fax: +48 (58) 320 11 13
  biuro@mshydro.pl


  Projekt strony: Creative Heads
  © MS-HYDRO, 2021. All Rights Reserved.
  MS-Hydro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
  80-299, ul. Barniewicka 54F
  Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy
  KRS nr: 0001066588
  NIP: 5842843049, REGON: 526796836
  Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN
  Kontakt z ekspertem
  +48 (58) 306 90 08