Zawory proporcjonalne

Zawory hydrauliczne proporcjonalne są efektywne, a w związku z tym często używane i polecane. To istotny element wielu instalacji hydraulicznych, który umożliwia regulację ciśnienia i przepływu w proporcjonalny sposób. W związku z tym służą do zdalnego sterowania urządzeniami przy użyciu standardowych sygnałów elektrycznych. Obejmują podstawowe działanie systemu hydraulicznego, a wyposażenie w dodatkowe funkcje uzależnione jest od specyfikacji wybranego modelu.

Zawór dławiący proporcjonalny

Jednym z wariantów zaworów hydraulicznych proporcjonalnych jest zawór dławiący. Służy do zmiany przekroju przepływu strumienia cieczy, w ten sposób wpływając na prędkość ruchu. Stosuje się je często w układach sterowania, w których stałe natężenie przepływu nie jest wymagane. Ich koszt jest niższy niż w przypadku regulatorów przepływu, dlatego są często wybierane. Zawory dławiące proporcjonalne stosuje się często w sytuacji, gdy zmiana prędkości przy zmiennym obciążeniu nie odgrywa żadnej roli.

Modele zaworów proporcjonalnych

Niewiele firm może pochwalić się taką ofertą zaworów hydraulicznych proporcjonalnych, jak my. Produkty, które oferujemy, cechują się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Dzięki szerokiemu wyborowi można łatwo znaleźć konkretny model, który spełni oczekiwania. Niektóre opcje, w tym zawory dławiące proporcjonalne, występują ze zintegrowaną elektroniką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaworów hydraulicznych proporcjonalnych.

Kontakt
W czym możemy pomóc?

  ul. Barniewicka 54F
  80-299 Gdańsk
  NIP: 583-30-34-296
  Tel: +48 (58) 306 90 08
  Fax: +48 (58) 320 11 13
  biuro@mshydro.pl


  Projekt strony: Creative Heads
  © MS-HYDRO, 2021. All Rights Reserved.
  Kontakt z ekspertem
  +48 (58) 306 90 08