OBRÓBKA SKRAWANIEM, USŁUGI TOCZENIA CNC

Obróbka skrawaniem wciąż jest jedną z najpopularniejszych klasycznych metod kształtowania metali z uwagi na elastyczność i dokładność proponowanej obróbki. Nowoczesny park maszynowy i idąca za tym wydajność produkcji sprawiają, że jesteśmy w stanie oferować usługi obróbki skrawaniem w Gdańsku i całym województwie pomorskim. Nawet obróbka wielkogabarytowa CNC jest prostym zadaniem dla naszego parku maszynowego i wykwalifikowanych pracowników. To nie wszystko. Nowe technologie pozwalają nam jeszcze bardziej zwiększyć kontrolę nad tworzonymi projektami, umożliwiają wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym. Tak dziś wygląda obróbka skrawaniem, tak wygląda przyszłość przemysłu, której jesteśmy częścią.

Obróbka CNC – Pomorskie

Obróbka skrawaniem polega na precyzyjnym ścinaniu elementów obrabianego materiału, takich jak stal, aluminium czy mosiądz tak, aby część uzyskała odpowiedni kształt i gładką powierzchnię, a także była zrobiona z należytą dokładnością oraz zgodnie z projektem. Usługi CNC wykonujemy w Gdańsku i na terenie całego pomorskiego przede wszystkim dla Klientów z branży elektronicznej, elektrycznej, energetycznej, medycznej, motoryzacyjnej, lotniczej i pozostałych gałęziach przemysłu, w których istotną rolę odgrywa precyzja. Proces jest całkowicie zautomatyzowany, gdyż maszyna jest programowana numerycznie przez operatora, który odpowiada za nadzór wszystkich czynności. Obróbka dzieli się na 3 podstawowe etapy, czyli zrobienie projektu za pomocą programu komputerowego, jego adaptację na plan sterowania narzędziami oraz obróbkę materiału składającą się z frezowania, toczenia oraz ze szlifowania.

Obróbka wielkogabarytowa CNC

Dzięki obróbce wielkogabarytowej CNC możliwe jest przygotowanie właściwie wszystkich części, nawet w największych rozmiarach. Nasza firma dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym, który pozwala na profesjonalne wykonanie tych czynności. Obrabiamy metale i wszelkie twarde materiały w celu wytworzenia bardzo dużych elementów. Wykonujemy m.in. usługi tokarskie, spawalnicze, frezarskie czy szlifierskie, używając do tego różnych obrabiarek. Obróbka dzieli się na wstępną, średniodokładną, dokładną oraz wykańczającą.

Frezowanie CNC w Gdańsku

Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć profil działalności naszej firmy i otworzyć dział realizujący usługi CNC. Obejmują one toczenie CNC i frezowanie CNC. Praca na nowoczesnym sprzęcie umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę. Wykorzystanie profesjonalnego oprogramowania i cyfrowych obrabiarek, sprawia, że usługi CNC wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno przy prostych projektach regeneracji części zamiennych, podzespołów maszyn, urządzeń, narzędzi, jak i tych planów, które wymagają tworzenia skomplikowanych, zaawansowanych technicznie prototypów. Jednym z zadań, którego się podejmujemy, jest frezowanie CNC bloków przyłączeniowych. Dzięki nabytym umiejętnościom staliśmy się ekspertami w toczeniu CNC i chętnie wykonamy Państwa projekty. Frezowanie CNC w Gdańsku wykonujemy z należytą starannością, aby zadowolić każdego Klienta, co jest dla nas sprawą priorytetową.

Frezowanie CNC konstrukcji stalowych

Frezarki ze sterownikami komputerowymi minimalizują ryzyko ludzkiego błędu, spada ono praktycznie do zera. Komputer w sposób ciągły czuwa nad procesem produkcji. Po wprowadzeniu przez pracownika danych dotyczących zleconych elementów materiał jest poddawany obróbce wielkogabarytowej CNC, bez ryzyka pomyłki nawet o niewielkie części milimetra. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zamówień na części, w których błąd skutkowałby kosztownymi stratami materiałowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezbłędnej obróbki skrawaniem w całym Pomorskiem. Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę w dziedzinie materiałoznawstwa i skrawalności poszczególnych typów stali, dzięki czemu usługę frezowania CNC konstrukcji stalowych wykonują na najwyższym poziomie. W naszej ofercie jest również frezowanie CNC bloków przyłączeniowych.

Toczenie CNC

Wykorzystanie skomputeryzowanych frezarek sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować zgodność zamówionych części z dokumentacją techniczną klienta w najdrobniejszych szczegółach. Automatyzacja wszystkich procesów stwarza również możliwość zaoferowania naszym klientom produkcji seryjnej. Przy toczeniu CNC zwracamy uwagę na każdy szczegół, aby cały proces przebiegał bez zarzutów.

Obróbka CNC w województwie pomorskim to doskonała opcja dla wszelkiej maści przedsiębiorców. Tym bardziej, że kontrola komputera w technologii toczenia CNC przyśpiesza produkcję, a czas to pieniądz.

Głębokie wiercenie w metalu

Wykonujemy także usługi głębokiego wiercenia w metalu, przy czym średnica otworu, jaki wiercimy wynosi od 0,4 mm do nawet 480 mm, a największa głębokość to 200 mm. Do tej czynności używamy wierteł lufowych posiadających chłodzenie wewnętrzne, które pozwalają na doskonałą precyzję.

Zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów, do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy chcą sięgnąć po zdobycze nowoczesnej obróbki skrawaniem w Gdańsku i województwie pomorskim.

Park maszynowy

Superszybkie pionowe centrum obróbkowe HAAS VF-4SS.

Superszybkie pionowe centrum obróbcze Haas zapewnia szybkie wrzeciono, sprawne ruchy, szybką oraz wydajną wymianę narzędzi. Skraca to czas cyklu i zwiększa wydajność produkcji. Każda maszyna typu SS ma wrzeciono z napędem bezpośrednim, rzędowym o prędkości 15 000 obr./min., ultraszybkie mocowane bocznie, urządzenie do wymiany narzędzi oraz bardzo sprawne i szybkie ruchy na wszystkich osiach. VF-4SS to nasza najlepiej sprzedająca się frezarka pionowa — idealny koń pociągowy każdego zakładu.

Tokarka D 560 X 2000

Tokarka doskonale sprawdza się w produkcji mało i wieloseryjnej. Żeliwny odlew podstawy gwarantuje bardzo dobrą sztywność maszyny. Zwiększone wymiary umożliwiają obrabianie nawet detali o większym formacie.

Tokarka TBI TC 300 Compact

Superszybka. dzięki posuwom w osiach X/Z o prędkości 30 m/min. Napęd głowicy servo gwarantuje redukcję czasów ubocznych oraz szybkie pozycjonowanie. Urządzenie umożliwia wysokowydajną produkcję seryjną detali.

Tokarka TBI VT 480

Duża stabilność obrabiarki dzięki przewymiarowanemu monolitycznemu odlewowi żeliwnemu oraz prowadnicom ślizgowym we wszystkich osiach. Możliwa obróbka ciężka detali wielkogabarytowych o długości toczenia do 2500 mm.

Frezarka pionowa HASS VM-3

Funkcjonalność i zastosowanie przeciwwrzeciona, głowic z napędzanymi narzędziami, podtrzymek, dużemu przelotowi wrzeciona oraz możliwości głębokiego wiercenia.

Frezarka pionowa HASS VF-2SS

Zapewnia szybkie wrzeciono, sprawne ruchy szybką oraz wydajną wymianę narzędzi. Wszystko to skraca czas cyklu i zwiększa wydajność produkcji obróbki wielkogabarytowej CNC.

Kontakt
W czym możemy pomóc?


  Dodaj załącznik:

  ul. Barniewicka 54F
  80-299 Gdańsk
  NIP: 584 284 30 49
  Tel: +48 (58) 306 90 08
  Fax: +48 (58) 320 11 13
  biuro@mshydro.pl


  Projekt strony: Creative Heads
  © MS-HYDRO, 2021. All Rights Reserved.
  MS-Hydro Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
  80-299, ul. Barniewicka 54F
  Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ VII Wydział Gospodarczy
  KRS nr: 0001066588
  NIP: 5842843049, REGON: 526796836
  Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN
  Kontakt z ekspertem
  +48 (58) 306 90 08