OBRÓBKA SKRAWANIEM, USŁUGI TOCZENIA CNC

Obróbka skrawaniem wciąż jest jedną z najpopularniejszych klasycznych metod kształtowania metali z uwagi na elastyczność i dokładność proponowanej obróbki. Nowoczesny park maszynowy i idąca za tym wydajność produkcji sprawiają, że jesteśmy w stanie oferować usługi obróbki skrawaniem w Gdańsku i całym województwie pomorskim. To nie wszystko. Nowe technologie pozwalają nam jeszcze bardziej zwiększyć kontrolę nad tworzonymi projektami, umożliwiają wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym. Tak dziś wygląda obróbka skrawaniem, tak wygląda przyszłość przemysłu, której jesteśmy częścią.

Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć profil działalności naszej firmy i otworzyć dział realizujący usługi CNC. Obejmują one toczenie CNC i frezowanie CNC. Praca na nowoczesnym sprzęcie umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę. Wykorzystanie profesjonalnego oprogramowania i cyfrowych obrabiarek, sprawia, że usługi CNC wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno przy prostych projektach regeneracji części zamiennych, podzespołów maszyn, urządzeń, narzędzi, jak i tych planów, które wymagają tworzenia skomplikowanych, zaawansowanych technicznie prototypów.

Frezarki ze sterownikami komputerowymi minimalizują ryzyko ludzkiego błędu, spada ono praktycznie do zera. Komputer w sposób ciągły czuwa nad procesem produkcji. Po wprowadzeniu przez pracownika danych dotyczących zleconych elementów materiał jest poddawany obróbce wielkogabarytowej CNC, bez ryzyka pomyłki nawet o niewielkie części milimetra. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zamówień na części, w których błąd skutkowałby kosztownymi stratami materiałowymi.

Wykorzystanie skomputeryzowanych frezarek sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować zgodność zamówionych części z dokumentacją techniczną klienta w najdrobniejszych szczegółach. Automatyzacja wszystkich procesów stwarza również możliwość zaoferowania naszym klientom produkcji seryjnej.

Tym bardziej, że kontrola komputera w technologii toczenia CNC przyśpiesza produkcję, a czas to pieniądz.

Zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów, do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy chcą sięgnąć po zdobycze nowoczesnej obróbki skrawaniem w Gdańsku i województwie pomorskim.

Park maszynowy

Tokarka D 560 X 2000

Tokarka doskonale sprawdza się w produkcji mało i wieloseryjnej. Żeliwny odlew podstawy gwarantuje bardzo dobrą sztywność maszyny. Zwiększone wymiary umożliwiają obrabianie nawet detali o większym formacie.

Tokarka TBI TC 300 Compact

Superszybka. dzięki posuwom w osiach X/Z o prędkości 30 m/min. Napęd głowicy servo gwarantuje redukcję czasów ubocznych oraz szybkie pozycjonowanie. Urządzenie umożliwia wysokowydajną produkcję seryjną detali.

Tokarka TBI VT 480

Duża stabilność obrabiarki dzięki przewymiarowanemu monolitycznemu odlewowi żeliwnemu oraz prowadnicom ślizgowym we wszystkich osiach. Możliwa obróbka ciężka detali wielkogabarytowych o długości toczenia do 2500 mm.

Frezarka pionowa HASS VM-3

Funkcjonalność i zastosowanie przeciwwrzeciona, głowic z napędzanymi narzędziami, podtrzymek, dużemu przelotowi wrzeciona oraz możliwości głębokiego wiercenia.

Frezarka pionowa HASS VF-2SS

Zapewnia szybkie wrzeciono, sprawne ruchy szybką oraz wydajną wymianę narzędzi. Wszystko to skraca czas cyklu i zwiększa wydajność produkcji obróbki wielkogabarytowej CNC.

Kontakt
W czym możemy pomóc?

  ul. Barniewicka 54F
  80-299 Gdańsk
  NIP: 583-30-34-296
  Tel: +48 (58) 306 90 08
  Fax: +48 (58) 320 11 13
  biuro@mshydro.pl


  Projekt strony: Creative Heads
  © MS-HYDRO, 2021. All Rights Reserved.
  ul. Barniewicka 54F
  80-299 Gdańsk
  NIP: 583-30-34-296

  Tel: +48 (58) 306 90 08
  Kontakt z ekspertem
  +48 (58) 306 90 08