PROJEKTANT UKŁADÓW HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Wymagania:
– Dobra znajomość programu Autodesk Inventor,
– Doświadczenie w projektowaniu z uwzględnieniem maszyn/konstrukcji stalowych, zagadnień hydrauliki siłowej,
– Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
– Wykształcenie inżynier – preferowana mechanika i budowa maszyn,
– Prawo jazdy kat. B,
– Dobra znajomość języka angielskiego,
– Umiejętność doboru urządzeń i elementów składowych do układów hydrauliki siłowej
– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i konstrukcji oraz technologii maszyn

Obowiązki:
– Projektowanie oraz dobór komponentów do systemów i układów hydrauliki siłowej,
– Wykonywanie dokumentacji technicznej;
– Współpraca z klientami oraz z zespołem;
– Aktywny udział w procesie produkcyjnym

Oferujemy:
– Dobre warunki zatrudnienia
– Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
– Niezbędne narzędzia pracy
– Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
– Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach

Informacje o firmie
Firma MS-HYDRO Sp. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zrzeszającą pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży hydrauliki siłowej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko projektanta układów hydrauliki siłowej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: biuro@mshydro.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Kontakt
W czym możemy pomóc?

    Dodaj załącznik:

    ul. Barniewicka 54F
    80-299 Gdańsk
    NIP: 584 284 30 49
    Tel: +48 (58) 306 90 08
    Fax: +48 (58) 320 11 13
    biuro@mshydro.pl

    Projekt strony: Creative Heads