+48 (58) 306 90 08
Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Jesteś zaintersowany
naszą ofertą?

Zadzwoń lub napisz
biuro@mshydro.pl

PRACA

  • Wymagania:
    – Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń hydraulicznych oraz montażu instalacji,
    – Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
    – Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata,
    – Wykształcenie średnie zawodowe
    – Prawo jazdy kat. B,
    – Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
    – Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie.

    Obowiązki:
    – Montaż urządzeń, układów hydraulicznych,
    – Próby i uruchomienia urządzeń,
    – Aktywny udział w procesie produkcyjnym,
    – Serwis urządzeń i układów hydraulicznych,

    Oferujemy:
    – Dobre warunki zatrudnienia,
    – Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje,
    – Niezbędne narzędzia pracy,
    – Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.

    – min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    – wykształcenie średnie techniczne,
    – znajomość gospodarki magazynowej,
    – obsługa sprzętu biurowego,
    – obsługa komputera,
    – obsługa programów magazynowych,
    – prawo jazdy kat. B.
    – dodatkowym atutem będzie znajomość armatury hydraulicznej oraz umiejętność zakuwania węży hydraulicznych

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
    – obsługę klientów,
    – zakuwanie węży hydraulicznych,
    – kontrolowanie stanów magazynowych,
    – przyjmowanie i wydawanie towaru,
    – rozładunki towarów od dostawców,
    – załadunki towaru do klientów,
    – układanie oraz właściwe zabezpieczenie towarów w magazynie.

    Oferujemy:
    – Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia